لیست مطالب
نمایش 1 - 1 از 1 نتیجه

ورزش

             

به نام خدا

اهمیت آموزش و ورزش در دبستان

بازی و ورزش لذت اصلی دوران کودکی و در عین حال اولین راهی است که کودک در مورد خودش، دیگران و دنیای اطرافش می آموزد. بسیاری از دانشمندان علوم تربیتی و تربیت بدنی بر این باورند که پایه های اصلی یادگیری از حرکت آغاز می شود و تربیت بدنی را تعلیم و تربیت انسان از طریق ورزش می دانند.

از آنجا که خصوصیات بارز کودکان عضلات ضعیف، قدرت تمرکز پایین، حرکات و حالات بچگانه و انعطاف پذیری خوب می باشد. حوزه تخصص کودک چندان محدود و روشن نیست ورزش برای این گروه باید بیشتر جنبه سرگرمی داشته باشد.لذا با تلاش و بررسی انجام شده در هر پایه رشته ورزشی تخصصی مشخص شده است و به دانش آموزان داده خواهد شد.


آرشیو
لیست مطالب
نمایش 1 - 4 از 4 نتیجه

کسب مقام چهارم تیم بدمینتون در سطح آموزش و پرورش منطقه 8


• تيم بدمينتون سفيران پرديس در مسابقات روز پنج شنبه ٢٣ آذر پس از ٦ساعت رقابت با ١٦ تيم شركت كننده از مدارس منطقه ٨ آموزش و پرورش موفق به كسب مقام چهارم گرديد.

افتخارات تیم دومیدانی سفیران پردیس


تيم دو ميداني سفيران پرديس در مسابقات روز سه شنبه ٧ آذرماه پس از ٥ ساعت رقابت در رشته هاي مختلف موفق به كسب

مقام سوم در رشته پرش طول
مقام سوم در رشته ٤٠٠ متر استقامت
مقام پنجم در رشته پرتاب وزنه
مقام ششم در رشته پرتاب وزنه

گردید.

 

کسب مقام پنجم تیم شطرنج در سطح آموزش و پرورش منطقه 8

کسب رتبه پنجم تيم شطرنج سفيران پرديس در سطح مدارس منطقه ٨ آموزش و پرورش، را به خانواده بزرگ سفيران پرديس تبريك عرض مي نماييم.


اين دوره از مسابقات شطرنج بين ١٦ تيم اعزامي( ٥٠ دانش آموز) از دبستان هاي منطقه ٨ آموزش و پرورش برگزار گرديد.

دخترهاي سفيران پس از شركت در ٧ بازي كه ظرف مدت ٥ ساعت برگزار شد، تنها با اختلاف ٢ امتياز از رتبه اول موفق به كسب رتبه پنجم گرديدند.

 

 

کسب مقام سوم تیم طناب زنی در سطح آموزش و پرورش منطقه 8

تجليل از دخترهاي گل تيم طناب زني سفيران، كه در مسابقات چهارمين المپياد ورزشي درون مدرسه اي موفق به كسب رتبه سوم در سطح منطقه ٨ آموزش و پرورش گرديدند.

 


آرشیو