تب

 

موفقیت به دور اندیشی و محکم کاریست . امام علی(ع)

 

هیچ ثروتی چون دانش ، هیچ فقری چون نادانی ، هیچ میراثی چون ادب و هیچ پشتیبانی چون مشورت نیست .

با سلام و عرض تبریک سال تحصیلی جدید

 انشاءالله عزت وسربلندی و توانمندی نولاوگان جامعه اسلامی را شاهد بوده و امید داریم با دست یابی به برترین کفایتهای علمی و فتح

قله های رفیع علوم وفنون به تعهدات خود نسبت به این عزیزان وفادار باشیم . سلامتی و سعادت دنیوی و اخروی نوباوگان آرزوی ماست .

افتخار ما به معلمی و باغبانی شکوفه ها و نونهالان بوستان ایران اسلامی .از آنجا که سنین دبستانی  از بسیار جهات مهمترین و حساس ترین دوره از ادوار رشد و تکوین شخصیت انسان است و دبستان اولین تجربه اجتماعی کودکان به شکل رسمی است که پس از خانواده بیشترین نقش را در شکل گیری شخصیت آنان بر عهده دارد و پایه اصلی تفکر علمی و خلاقیت ذهنی با پرورش حس کنجکاوی و کاوشگری در کودکان نهاده می شود . در سال های ارزشمند دبستان تقویت می شود و به صورت کشف و نوآوری در دوران نوجوانی و جوانی تبلور و عینیت می یابد و این دوره مناسب ترین فرصت برای تقویت ذهن و یادگیری مطالب درسی است و همچنین تقویت و تحکیم زبان مادری ، پیشگیری از ناهنجاری های اخلاقی و همانند سازی از دیگر رسالتهای دبستان است . دبستان به عنوان پایه سیستم آموزشی کشور در حقیقت سنگ بنای تمامی آموزش ها و آموخته ها در کودکان است . طبیعی است که توجه بیشتری نیز به این پایه و بنیان آموزشی مطلوب شود لذا برنامه ها و سیاست ها و اقدامات مربوط به این عزیزان مبتنی بر نیازهای اساسی همراه با نقش و مسئولیت های اولیاء و تعهدات و اقدامات و الزامات و تکالیف جامعه است . خانواده های گرامی در سایه همکاری و هماهنگی با مسئولین مدرسه فضای لازم را ایجاد نموده و نظارت و مساعدت اولیاء نقش موثری در خود اتکایی و پیشرفت تحصیلی و استقلال آنها ایفا می کند . تلاش و کوشش همکاران ما در مدرسه و رشد و پیشرفت دانش آموزان نشان دهنده علاقه مندی شما به امر تحصیل می باشد .

با تشکر – مدیر دبستان 

عصمت سعیده طلائی

مدرک تحصیلی:

لیسانس

سوابق کاری:

مدیر رسمی آموزش و پرورش

36 سال سابقه کار در سمت های مدیریت ،معاونت آموزشی و ...

 

 


آرشیو